Şifremi unuttum Üye ol
Kullanıcı adı: Şifre:
3D Block Story
Yeni Oyunlar Oyna / 3D Oyunlar / 3D Block Story
3D Block Story
Oyun Açıklaması:

3D oyunlar kategorisinde harika bir oyun daha. 3D Block Story oyunu dünyaca ünlü Minecraft oyununa benzerliği ile dikkat çekiyor. Oyunda dev bir dünyada kendi şehrimizi inşa etmeye çalışıyoruz. Etrafta bulunan hayvanları öldürere bu hayvanlardan düşen nesneleri topluyor, bu nesneleri craft sistemi ile birleştirerek yeni malzemeler üretiyoruz. Bu malzemeler ile ise binaların inşasını yapabiliyoruz. Etrafta at, domuz, balık, mürekkep balığı gibi çeşitli hayvanlar bulunuyor. Bu hayvanları fare sol tuşunu tıklayarak öldürebilir, düşen nesneleri toplayarak yeni malzemeler üretebilirsiniz. Kendine has piksel piksel grafikleri ve farklı oynanışı ile dikkat çeken block story oyununda yapmamız gereken tek şey, hayalimizde kurduklarımızı bu dev üç boyutlu ortama aktarmak. Bunu başarabilmek için yapmanız gereken tek şey avlanmak.
Reklam
Son Oynadığınız Oyunlar
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
3D Block Story hakkında yorumlar:
    Yorumunuz:
    Takma Ad:
    Captcha
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
İnternetteki en güzel oyunlar, en yeni oyunlar "Yeni Oyunlar Oyna" sloganı ile flash oyun sitemiz yenioyunlaroyna.gen.tr adresinde. Bu sitede, sadece aradığınız oyunu oynayıp çıkamayacaksınız.

2013 © Yeni Oyunlar Oyna - Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

oyun oyna | bizim çiftlik oyna