Şifremi Unuttum? Kayıt Ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
3D V For Vendetta Oyunu Oyna

reklam

oyun, oyunlar
3D V For Vendetta Oyunu Hakkında
3D oyunlar kategorisinde çok sevdiğiniz bir filmin oyunu var! V For Vendetta oyunu 3D olarak karşınızda... 3D V For Vendetta oyununun yüklenmesini bekledikten sonra jogar butonuna tıklayıp oyuna başlayın. Oyunda kahramanı yön okları ile yönlendirmen gerekiyor.

Amerika-Almanya ortak yapımı olup 2006 yılında gösterime giren film V for Vendetta, tüm dünyada büyük ses getirmiştir. Yayınlandığı ülkelerde gişe rekorları kıran film, çok sevilmiştir. Filmin yapımcılığını Wachowski biraderler yapmaktadır. Gerek konusu, gerekse maceraları ile film severleri etkileyen V for Vendetta film, harika oyunu ile karşımızda. Kahramanımız protestosunu gerçekleştirmek için sokaklara düşmüştür. Fakat polisler, kahramanımızı rahat bırakmamış ve peşine düşmüştür. Siz sevdiğiniz film kahraman V for Vendetta'yı kontrol etmeli ve engellere takılmadan ilerlemesini sağlamalısınız. Bu sayede peşinizde bulunan polislerden kurtulacak ve protestonuzu gerçekleştireceksiniz. Aksiyon ve macera dolu oyunda, peşinizde bulunan polislerin dışında. Karşınıza da polisler gelecektir. Arabalı ve atlı polisler, en tehlikelileridir. Arabaları polislerden kurtulmak için üst yön tuşunu kullanmalı ve üzerilerinden geçmelisiniz. Atlı polislerden kurtulmak için de alt yön tuşunu kullanabilir ve altlarından kayarak geçebilirsiniz. V for Vendetta 3d oyununda, platform üzerinde bulunan şişeler size ekstra olarak puan kazandırmaktadır. Mümkün olduğunca şişeleri toplamaya özen göstermelisiniz. Oyun içerisinde başarılı bir şekilde ilerledikçe polisler hızlanacak ve onlarla birlikte kahramanınız da hızlanacaktır. Bu sayede oyun zorlaşacak ve ani kararlar vermeniz gerekecektir. Tüm dünyada ses getiren V for Vendetta filmi, harika ve farklı bir oyun ile sizi abonesi edecektir. Oyun içerisinde kahramanınızın kontrolünü klavyenin ok tuşları ile sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
3D V For Vendetta için Yorumlar
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
İnternetteki en güzel oyunlar, en yeni oyunlar "Yeni Oyunlar Oyna" sloganı ile flash oyun sitemiz yenioyunlaroyna.gen.tr adresinde. Bu sitede, sadece aradığınız oyunu oynayıp çıkamayacaksınız.

2013 © Yeni Oyunlar Oyna - Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.