Şifremi Unuttum? Kayıt Ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Karlar Ülkesi Oyunu
Reklam
Karlar Ülkesi
Oyun Adı: Karlar Ülkesi
Kategori: Macera Oyunları
Beğenilme: 26
Oynanma: 14002
Yeni Oyunlar Oyna / Macera Oyunları / Karlar Ülkesi Oyunu
Oyun Açıklaması:

Türkiye'nin en başarılı çizgi film kanallarından bir tanesi olan Disney Channel'da yayınlanan, Karlar Ülkesi mükemmel bir oyun ile sizlerle. Oyunumuzda, çizgi filmin sevilen üyesi Olaf yer alıyor. Siz Olaf'ı kontrol ediyor ve vücudunun eksik parçalarını toplamaya çalışıyorsunuz. Bunun için de karşınıza gelen basamakları kullanacaksınız. Basamaklar ile üst noktalara çıktıkça, karşınıza parçalar gelecek ve onları alacaksınız. Aldığınız vücut parçaları, size puanlar kazandıracaktır. Bunları gerçekleştirirken, üst noktadan düşen kar toplarına çok dikkat ediniz. Karlar ülkesi oyununda, karakterinizin kontrolünü yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Başarılar dileriz.

Oyunu Oyna
Reklam
Reklam
Karlar Ülkesi için Yorumlar
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
İnternetteki en güzel oyunlar, en yeni oyunlar "Yeni Oyunlar Oyna" sloganı ile flash oyun sitemiz yenioyunlaroyna.gen.tr adresinde. Bu sitede, sadece aradığınız oyunu oynayıp çıkamayacaksınız.

2013 © Yeni Oyunlar Oyna - Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.