Şifremi Unuttum? Kayıt Ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Yenilmezler Oyunu
Reklam
Yenilmezler
Oyun Adı: Yenilmezler
Kategori: Çizgi Film Oyunları
Beğenilme: 1
Oynanma: 2011
Oyun Açıklaması:

Marvel'in çizgi roman kahramanları tek bir oyunda. Yenilmezler filmini hatırladınız mı? Thor, Hulk, Kaptan Amerika ve Demir Adam hepsi bu oyunda. Yenilmezler oyunu, eski tarz ateri oyunu grafikleriyle hazırlanmış bir oyundur. Bu oyunda karakterinizi ve yardımcı karakterinizi seçerek düşmanları yok etmeniz isteniyor. Oyuna Play butonuna basarak başlayabilirsiniz. Tek kişilik veya iki kişilik oyun seçeneklerinden birini seçin. Eğer tek kişilik oyunu seçerseniz sadece mouse kullanacaksınız. İki kişilik oyunda 1. karakter A-S-D-W tuşlarıyla hareket edip SPACE tuşu ile saldırıyor, 2. karakter ise mouse kullanıyor. Ardından oyuncu adınızı yazıp Next'e tıklayın. Zor olmasını istiyorsanız Epic, normal olmasını istiyorsanız Normal butonuna tıklayın. Seviye seçimi yapın ve karakterleri seçin. Otomatik ya da manuel olması tercihini belirleyin. Continue butonuna bastıgınızda oyun başlamış olacaktır. Yenilmezler oyununda iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna
Reklam
Reklam
Yenilmezler için Yorumlar
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
İnternetteki en güzel oyunlar, en yeni oyunlar "Yeni Oyunlar Oyna" sloganı ile flash oyun sitemiz yenioyunlaroyna.gen.tr adresinde. Bu sitede, sadece aradığınız oyunu oynayıp çıkamayacaksınız.

2013 © Yeni Oyunlar Oyna - Sitemiz ile ilgili reklam teklifi, sorun, bilgi veya telif hakkı ihlali bildirisinde bulunmak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.